Kamp İçin Motosiklet Çantası Önerileri

Kamp İçin Motosiklet Çantası Önerileri

Evde durmaktan bunalan motosiklet tutkunları, yeni rotalar keşfetmek için sabırsızlanırken bir yandan da eksik olan motor parçalarını tedarik etmekle meşgul olduklarını dile getirmektedirler. Motosiklet üzerinde kendini özgür hisseden, motosiklet sevdalılarının yaptıkları planların başında motosiklet vasıtasıyla yapılacak kamplar gelmektedir.  Bu kamplar ister günlük ister yatılı olsun veya ister teknik ister keyfi olsun bir hazırlık aşamasına sahiptir. Yanınıza almanız gereken kamp malzemelerini bir kâğıda not ettiyseniz, bu malzemeleri stoklamak ve taşımak için kullanacağınız bir çantaya ihtiyacınız var demektir. Motosiklet tutkunları üzerinde yapılan bir ankette, birçok kullanıcının motosiklet çantası tercih etmediği sonucu elde edilse de bu yanlış bir algıdır. En basitinden düşünmek gerekirse, motosiklet rotanızı tamamladığınızda bisikletinizi kilitlemek için yanınıza taşıyacağınız kilidi, soğuk hava şartlarında giymeniz gereken motorcu montunu ve kasketinizi sürekli olarak elinizde taşımanız mümkün değildir. Tüm bu temel araç gereçleri, emniyetli ve özenli bir şekilde sürüş esnasında yanınızda taşımanın tek yolu bir motosiklet çantasına sahip olmaktır. Motorcugezgin ailesi olarak, bu yazımızda motosiklet kamp çantası önerilerine yer verdik. Sizler için faydalı bir yazı olmasını umar ve keyifli okumalar dileriz.

  1. Motosiklet Kamp Çanta Modelleri:

Fonksiyonel bir kullanıma sahip olan sırt çantaları, motosiklet tutkunlarının en çok tercih ettiği çanta seçenekleri arasında göze çarpmaktadır. Henüz yolun başındaysanız, sınırlı bir bütçeniz ve çok bir fikriniz yoksa en basitinden oldukça geniş bir iç hacmine sahip olan çok gözlü bir sırt çantası tercih etmenizi tavsiye ederiz. Oldukça ilgi gören bir modeli sizler için inceledik;

  • SW Motech markasına ait olan ürün kalite güvencesi ile satışa sunulmuştur. 25 litrelik bir iç hacime sahip olan sırt çantası, en basit eşyanızdan, kaskınıza kadar rahatlıkla taşıyabilmektedir. Unisex bir kullanım amacına sahip olan ürünün, siyah rengi, gri rengi ve lacivert rengi mevcuttur. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ürünün içinde laptop ve tablet içinde birer bölme bulunmaktadır. Bir başka bölmede ise, kasket için file bulunmaktadır.
  1. Motosiklet Kuyruk Kamp Çantası Modelleri:

Oldukça sağlam bir tasarıma sahip olan kuyruk çanta modelleri, son derece fonksiyonel bir kullanım amacına sahiptir. Motosikletim de benim gibi sıra dışı görünsün diyenlerdenseniz, kamp için motosiklet çantası önerileri yazımızın ikinci başlığı olan kuyruk çanta modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

  • SW Motech markasına ait olan kuyruk çanta modelleri, dayanıklılığı ve su geçirmez yapısı ile öne çıkmaktadır. Her türlü darbeye karşı dayanıklı olduğu tespit edilen ürün, kullanım garantisi ile satışa sunulmuştur. Unisex bir tasarıma sahip olan ürünün yalnızca siyah rengi üretilmektedir. Tek renk olmasına karşın, değişen hava şartlarında yani her mevsimde kullanıma imkan tanımaktadır. Standart ölçülerde imal edilen SW Motech markasına ait kuyruk çantalar, her motosiklet ile uyumludur dolayısıyla motosikletinizi değiştirseniz dahi kullanmaya devam edebilirsiniz.
  1. Motosiklet Yan Kamp Çanta Modelleri:

Motosiklet çantası kategorilerinin içerisinde en yüksek satış oranına sahip olan yan çanta modelleri, motosiklet tutkunları tarafından çok sevilmektedir. Kullanım amacına hizmet edecek şekilde 3 farklı malzemeden üretilen yan çanta modelleri kullanım oranına göre sırayla; tekstil, deri ve sert plastikten imal edilmektedir. Bir bağlantı aksesuarına sahip olan yan çantalar, kullanıcının isteğine göre motosikletin sağ veya sol tarafına monte edilmektedir. En çok beğenilen yan çanta modelini siz değerli okuyucularımız için inceledik;

  • Oxford markasına ait olan bu ürün, 60 litre kapasiteye sahiptir. Sahip olduğu geniş iç hacminin yanı sıra maximum depolama imkânı sağlamak amacıyla, ilave elastik ağ ile satışa sunulmuştur. Son derece pratik bir kullanıma sahip olan ürün, 360 derece açılabilen fermuar sistemine ve 7 noktadan güvenli bağlantı sistemine sahiptir. Geniş hacmi sizi korkutmasın, sahip olduğu 360 derece fermuar sistemi sayesinde istediğiniz eşyayı kolaylıkla çanta içerisinden bulabileceksiniz. Bu ürünün oldukça sağlam ve modern bir görünüme sahip olan omuz askısı da göze çarpmaktadır. En hızlı olduğunuz zamanlarda bile, egzozdan zarar görmeyecek kalın bir tabana sahip olan ürünü, mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Oxford markasının yanı sıra birçok markaya ait yan çanta modeline rastlamanız mümkündür. Bir fiyat performans karşılaştırması yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We love google.

Site hakları DMCA şirketi tarafından korunmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Bu Sitenin Ziyaretçilerin Güvenliği Comodo SSL ile Sağlanmaktadır.