Kampçıların Vazgeçemediği 5 Kamp Alanı

Kampçıların Vazgeçemediği 5 Kamp Alanı

Yaz mevsimine az bir zaman kala yazı dolu dolu geçirmek isteyenleri kamp yapma telaşı sardı. Yazın kamp yapma, yapılabilecek aktivitelerden en güzellerinden birisidir. Yazımızda sizler için en ideal kamp alanlarından bahsetmeye çalışacağız. Kampçıların vazgeçemediği 5 kamp alanı olarak ülkemizin şu yerlerini örnek gösterebiliriz. İşte sizin için seçtiğimiz 5 güzel kamp yeri;

Kapadokya Kaya Kamping- Nevşehir

Kapodokya

Kültürle şehirlerimizden birisi olan Nevşehir kamp yapmak için de ideal yerlerden birisidir. Bu güzel şehri gezip burasının muhteşem havasını tattıktan sonra artan zamanınızda kamp yaparak burada yaz zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Kapadokya Kaya Kamping 20 yılı aşkın süredir kamp yapmayı seven kişiler için hizmet vermektedir. Ağaç ve yeşilliklerle çevrili olan bu alanda kamp yapmak dışında peri bacalarını ziyaret edebilir ve balonla geziler yapabilirsiniz.

Fethiye Kabak Koyu- Muğla

Fethiye Kabak Koyu

Turistik kentlerimizden birisi olan Muğla şehrinin Fethiye köyünde Fethiye kabak koyu yazın kamp yapmak isteyen kişiler için ideal kamp merkezlerinden birisidir Havaalanına yakın merkezde bulunan Fethiye Kabak Koyu’nda kamp yapmak için pek çok uygun alan bulabilirsiniz. Doğayla iç içe olmak isteyen kişiler hem doğa hem de denizin buluşma noktası olarak bu bölgeyi tercih edebilirler.

Akyaka- Muğla

Akyaka

Muğla şehrinin kamp yapmak için ideal kamp yerlerinden birisi de Akyaka’dır. Burası denize sıfır mesafede olan yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile muhteşem bir kamp merkezidir. Kamp yapmak isteyen kişilerin tuvalet, bakkal ihtiyacı gibi çeşitli ihtiyaçları için de uygun alanlar bulunmaktadır. Orman ve denizle iç içe olmayı sevenler ve mis gibi tertemiz havayı içine soluyarak oksijen almak isteyen kişiler için bu bölge ideal kamp merkezlerinden birisi olarak bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir : Kamp İçin Düşünebileceğiniz 10 Muhteşem Rota

Kelebekler Vadisi

Kelebekler Vadisi

Adı üstünde pek çok kelebeğin içinde bulunduğu Kelebekler vadisi içinde kaplan desenli ilginç kelebeklerle karşılaşabilirsiniz. Gelişmiş bir kamp bölgesi arzu edenler için burası ideal bir bölgedir. Yeme ihtiyacından, tuvalet ihtiyacına kadar pek çok ihtiyaçlarınızın karşılanması için uygun alanlar bulabilirsiniz.

Bozcaada

Bozcaada

Kamp yapmak için pek çok kişinin düşündüğü ve sevdiği yerlerden birisi de Bozcaada olmaktadır. Burada kamp yapabileceğiniz uygun alanlar bulabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarında burada kamp yapabileceğiniz ve çadırınızı kurabileceğiniz alanlar mevcuttur. Tuvalet, banyo gibi ihtiyaçlarınızın karşılanması için de bölgede yeterli alanlar bulmanız mümkündür. Bozcaada çok kişi tarafından en çok tercih edilen kamp merkezlerinden birisi olduğu için rezervasyon işlemleri için önceden yer ayırtmanızda fayda vardır.

Instagram: motorlugezgincom

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We love google.

Site hakları DMCA şirketi tarafından korunmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Bu Sitenin Ziyaretçilerin Güvenliği ile Sağlanmaktadır.