Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

 

motorlugezgin.com (“Motorlu Gezgin” olarak anılacaktır) sitesine erişim sağlayan kullanıcıların site kullanım koşulları hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Kullanıcılar, aşağıda belirtilen şart ve hükümleri kabul ettiğini onaylamak zorundadır. Belirtilen hükümleri kabul etmek veya yerine getirmek istemeyenler siteye erişim sağlayamaz.

 

Motorlu Gezgin mevcut sözleşmede istediği zaman tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir. Dileyen kullanıcılar düzenli olarak sözleşme şartlarını kontrol edebilir veya güncelleyebilir. Değişiklikleri gözden geçirmek istemeyenler ise her şartı kabul etmiş sayılır.

 

1- Telif Hakları

Sitede yayınlanan tüm bilgiler Motorlu Gezgin’e aittir. Web sayfalarımızda yayınlanan her türlü yazılı veya görsel içerik, güvencemiz altındadır. Logo, resim, grafik ya da ticari markalara ait veriler, yerel ve uluslararası kanunlarla koruma altına alınmıştır.

 

Sitede yayınlanan her türlü haber ve bilgi içeriği tamamen veya kısmen değiştirilerek farklı bir kanalda kullanılamaz. Sitede yapılan paylaşımlar sadece “Tüm hakların motorlugezgin.com tarafından saklıdır” ibaresi net bir şekilde görünür ve okunur şekilde kullanılabilir.

 

2- Kullanım Koşulları Değiştirilebilir mi?

Kullanım koşulları herhangi bir sebep göstermeksizin tarafımızca değiştirilebilir. Yapılan her türlü güncelleme ilgili alanda yer alır ve kullanıcıların kontrolüne açıktır. Sitemiz Comodo SSL sertifikasıyla kullanıcı bilgilerini 3.şahıslara karşı koruma altına alır.

 

3- Diğer Sitelere Bağlantı Linki Verilmesi

Sitemizde yer alan her türlü makale, haber, bilgilendirme yazısı ya da görselde farklı sitelere link verilebilir. Bu bağlantıların genel amacı reklam ve tanıtım çalışmalarıdır. Link kaynakları üzerinde web sitemizin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu kaynaklar üzerinden ulaşılan haber veya içeriklerdeki bilgiler, reklam çalışmaları ve ürün tanıtımları sitemiz kontrolü dışındadır. Linkler üzerinden ulaşılacak bağlantılardan kaynaklanan her türlü kayıp ve zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

 

4- Kullanıcı Bilgileri

Kullanıcıların site üzerinden dolduracakları her türlü bilgi, form ya da mesaj içeriği kişinin kendi sorumluluğu kapsamındadır. Bu bölümler doldurulurken girilen bilgilerin gerçekliği kullanıcıya aittir. Mesaj kısımlarında; küfür, rahatsız edici söz veya tahrik içeren cümleler kullanılamaz. Kanuna aykırı içerik kullanımı veya bu sebeple bireysel hakların zararı durumunda kullanıcı bilgileri ilgili mercilerle paylaşılır.

 

Sitemize yüklenen bilgi veya rezervasyon formları farklı bir alanda kullanılamaz. Bu formları herhangi bir sitede satış yapmak ve ticari faaliyet sürdürmek için kullananlar hakkında cezai işlem uygulanır. Sitemiz üzerinden linkle bağlantı kurulan diğer sitelerdeki ürün satışları sadece ilgili firma üzerinden tamamlanabilir.

 

5- Motorlu Gezgin’e Ait Sorumluluklar

Sitemizde yer alan bilgiler düzenli olarak kontrol edilir ve güncellenir. Sayfalarda yer alan bilgiler ilgili birimler tarafından hiçbir haber verilmeksizin değiştirilebilir. motorlugezgin.com sitesine ait tüm kullanım ve içerik hakları saklı tutulmuştur. İzinsiz kullanım yapan kişi ya da kurumlar ilgili kanun yetkileri çerçevesinde cezai işleme tabi tutulur. Yine sitemiz, site ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini 3.şahıslara karşı koruma altına almakla yükümlüdür.

İlginizi Çekebilir : Gizlilik Politikası

We love google.

Site hakları DMCA şirketi tarafından korunmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Bu Sitenin Ziyaretçilerin Güvenliği Comodo SSL ile Sağlanmaktadır.