Motobike İstanbul 2020 Motosiklet Fuarı

Motobike İstanbul 2020 Motosiklet Fuarı

Motorbike 2020 Expo Fuarı

Motobike İstanbul 2020 – Motobike İstanbul fuarının 2020 yılındaki etkinliği Şubat ayında başlıyor. 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenecek. Bu yıl 12.kez düzenlenecek olup İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy salonlarında gerçekleşecek fuara Biletix üzerinden alabileceğiniz biletlerle ziyaret edebilirsiniz.

Motobike İstanbul 2020 Bilet fiyatları 10-50 TL arasında değişiyor. Fuarı; Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTEDER), Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTOD) gibi pek çok dernek desteklemektedir.

Motobike İstanbul geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da markalar ürünlerinin lansmanını gerçekleştirecek. Fuar ziyaretçileri tarafından ilk kez yeni modelleri yakından görebilecek. Özellikle bu yıl çekilişler, çevre dostu motosikletler dikkat çekmektedir. Bir diğer dikkat çeken tema ise ‘Sıfır Karbon’ olacak.

Ana Sponsor Motul

Motul Motosiklet Bakım Ürünleri

Motul, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Motobike İstanbul 2020’nin ana sponsoru oldu. Fuarda Motul formülasyonu hiç değişmeyen Powersport serisi için yeni tasarımlarını tanıtacak. Bu seri kişisel deniz taşıtları, karting araçları, scooter gibi daha nice araç üretmektedir.

Geçen yıl 2019 EICMA Fuarında yapılan tanıtım, bu yıl Türkiye’de satışa çıkacak ürünlerini de ekleyecek. Özellikle fuar alanında içerik oyunları, influencer buluşmaları, hediye dağıtımları yapılacak. Özellikle Motul, bu yıl yeni stant konseptiyle fuarda yer alacak. İç alandaki Motul Standı fuaye alanında yer alacak.

Kask ve deri ceket temizliği uygulamalarının yapılacak olan diğer stant da fuar girişinde yer alacak. Motul Türkiye Genel Müdürü Dmitry Bakumenko yaptığı açıklamada bu yıl da ana sponsor olmaktan gurur duyduklarını, Powersport serisinin yenilenen etiketlerini fuar alanında tanıtmaktan mutluluk duyacağını söyledi. Mobul Powersport serisi ürünleri ilerleyen günlerde yeni etiketleriyle piyasa alıcısıyla buluşacağını belirtti.

Bilet Fiyatları

Biletler Biletix üzerinden satılacak olup bilet fiyatları erken dönem indirimli fiyatlarla satılacak. Özellikle öğrenci ve kadınlara özel, perşembe ve cuma günleri için %50 indirimli olarak satışa çıkıyor. Perşembe günü genel giriş 20 TL olup, kadınlara ve öğrencilere 10 TL, cuma günü ise bilet fiyatları 25 TL iken kadınlara ve öğrencilere 12,50 TL, cumartesi ve pazar günleri ise 30 TL olacak. Ancak dilerseniz fuardaki dört güne toplamda daha ucuza girebilirsiniz. Kadın erkek fark etmeksizin 4 gün için toplamda 50 TL’ye kombine bilet alabilirsiniz. Özellikle Genel Giriş için 105 TL’den 50 TL’ye daha hesaplı olarak satın alma imkanına sahipsiniz. Tabi bu fiyatlar erken giriş fiyatları olup ilerleyen günlerde farklı fiyat tarifeleri uygulanması muhtemel gözüküyor.

İlginizi Çekebilir : Motosiklet Mont Seçimi

Diğer Sponsorlar

Motobike İstanbul 2020 fuarında MOTUL dışında Akaryakıt Sponsoru Aytemiz, Platinum Sponsor Garanti BBVA, Sigorta Sponsoru Quick sigorta, Radyo Sponsoru Metro FM, Eğitim Sponsoru OMM Riders, resmi seyahat acentesi Casali Tour yer almaktadır. KOSGEB, MOTED ve MOTEDER ise destekleyiciler arasında yer almaktadır. Fuarın Medya partneri ise A2 Teker‘dir. Fuara geçen yıl 99,231 ziyaretçi ve 255 katılımcıyla gerçekleşti. Özellikle 24 ülkeden 250’nin üzerinde firma katılacak. Peugeot, Moto Gusto, Birxton, Honda, Yuki, BMW gibi dünya genelinde isim yapmış dünya genelinde yer alan motosiklet devleri fuarda yer alacak. Yeni modellerinin tanıtımını ve satımını gerçekleştirecekler.

Custom Motosiklet Güzellik Yarışması

Fuarda pek çok ilke imza atılacağı bu yıl en dikkat çeken yenilik ise Custom Güzellik Yarışması oldu. Yarışma 21 Şubat 2020 Cuma saat 15.30’da gerçekleşecek. Bu yarışmada kazanan ilk üç motor sahibine ödül verilecek. Ayrıca özel tasarım olan 2 adet Airbrush İstanbul imzalı kasklar da çekilişle hediye edilecek. Fuarda, Garanti BBVA ve Motobike Acedemy sponsorluğunda seminer ve atölyeler, çeşitli söyleşiler düzenleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We love google.

Site hakları DMCA şirketi tarafından korunmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Bu Sitenin Ziyaretçilerin Güvenliği Comodo SSL ile Sağlanmaktadır.