Motosiklet Tutkunları İçin Özel Kamp Çadırı

Motosiklet Tutkunları İçin Özel Kamp Çadırı

Motosiklet özgür ruhlu kişilerin vazgeçilmez tutkularından birisidir. Oldukça heyecan verici bir aktivite olması ile birlikte motosiklet ile kamp yapmak için önceden bilgi sahibi olmalı ve edinmeniz gereken çeşitli aksesuarları araştırmalısınız. Motorlu kampımızı unutulmaz bir şekilde yaşamanızı sağlayacak birçok aksesuarın yanı sıra özel kamp çadırı, bu deneyiminizi son derece güvenli hale getirmeyi sağlayan bir ürün.

Son Model Kamp Çadırı: Atacama Expedition

Özel olarak motosikletle kamp yapmayı seven kişiler için tasarlanan Atacama Expedition, fonksiyonelliği, karizması ve motosiklet kültürü ile kamp kültürünü birleştirmesi bakımından ideal ve tercih edilebilir bir ürün. Sıra dışı çadır modelleri arasında sayılabilecek olan Atacama Expedition, motorlu gezginlere kamp sırasında hatırı sayılır bir fayda sağlıyor.

Özellikle tasarladığı çadır modelleri ile adından sıkça söz ettiren, Redverz Gear bu konuda dünyaca üne sahip bir Amerikan firması. Motosiklet tutkunlarına özel olarak geliştirdiği bu ürünü ile tekrar gündeme gelen firmadan ilerleyen dönemlerde daha farklı tasarımlar bekleniyor.

Son olarak piyasa sürdüğü Atacama Expedition adlı çadır modeli, özellikle motor ile kamp yapmayı seven kişiler için ideal bir kullanım alanı sunuyor. Direkt olarak motor sahipleri için tasarlanan çadır, motor tutkunlarına maceradan maceraya atılırken, istedikleri alanlarda kamp yapabilme olanağı sunuyor.

Çadırın en büyük özelliği motosiklet için özel bir alan sunması. Aracınızın kötü hava şartlarından korunmasına yardımcı olan ürün, kullanıma sunulduğu andan itibaren, motor severler tarafından ilgi ile karşılandı.

Atacama Expedition’un Avantajları

Atacama Expedition motosikletli gezginler odak alınarak üretilen bir tasarıma sahip. Diğer standart çadırlardan farklı olarak kişinin kendi alanıyla beraber, motosiklet için de bir alan oluşturulmuş.

Hava şartları ya da diğer faktörler göz önünde bulundurulduğunda daha güvenli bir kullanıma sahip Atacama Expedition, motor sahibi kampçılara birçok avantaj sağlıyor. İşlevsel bir dizayna sahip olan çadırın genel sağladığı genel avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Motosiklet için ayrı bir alana sahip.
 • Aynı anda hem konfor hem güvenlik sağlıyor.
 • Diğer çadır modellerinden farklı olarak direkt motor kullanıcıları için tasarlanmış olması.
 • Motosikletin olumsuz hava koşullarından korunmasını sağlıyor.
 • Kolay monte ve demonte olanağına sahip.

Kamp Çadırı Seçimi Nasıl Yapılır?

Motor severlerin en çok tercih ettikleri aktiviteler arasında tartışmasız kamp geliyor. Evet, Atacama Expedition, motosiklet tutkunları için son derece ideal ve kullanışlı bir ürün. Ancak piyasaya yeni sürülmüş olması ve tasarımı dolayısıyla diğer çadır modellerine göre daha yüksek bir fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bu kapsamda motorlu kamp için bildiğimiz çadır modellerini seçecek olan kişilere birkaç tüyo bilgi sunduk. Bu bilgileri göz önünde bulundurarak, sizde kamp sırasında çadırla ilgili bir sıkıntı yaşamadan, unutulmaz bir deneyim kazanabilirsiniz. İşte kamp çadırı seçimi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken noktalar:

 • Çok amaçlı kullanıma uygun kamp çadırı seçin.
 • Motosiklet ile kamp için tek kişilik çadır edinin.
 • Para tasarrufu için kubbe tipi çadır alın.
 • Kış mevsiminde kullanmak için jeodezik bir çadır seçin.

Kamp İçin Çadırlarda Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Kamp, tüm bedeniniz ve ruhunuz için yenileyici özelliğe sahip bir aktivite de olsa gün sonunda çadırınızda rahat ve konforlu vakit geçirmek isteyeceksiniz. Dolayısıyla kamp çadırı seçiminde şu özelliklere sahip çadırları satın alarak, kamp keyfinize keyif katın.

 • Kolay kurulum
 • Taşınabilirlik ve hafiflik
 • Bagajlı çadır

Özellikle daha önce motosikletle kamp yapmayan kişilerin çadır konusunda detaylı bir araştırma yapmaları faydalı olacaktır. Uygun ürünleri seçmek konusunda daha önceden tecrübe sahibi kişilerden de destek alabilirsiniz.

Çadır Seçimi Yaparken Kaliteden Ödün Vermeyin

Son olarak çadır seçiminde dikkat etmeniz gereken ana noktalardan birisi de malzemesinin dayanıklı ve su geçirmez yapıda olmasıdır. Yaz ya da kış mevsiminde fark etmeksizin, tüm konularda koruma sağlayan bir çadır satın almalısınız. İlk etapta çadır seçerken şu noktaları inceleyebilirsiniz:

 • Su geçirmez çadır satın alın.
 • Yırtılmaya ve darbelere karşı dayanıklı olan çadırları seçin.
 • Fermuarlı dayanıklı olmasına dikkat edin.

Yani keyifli ve sorunsuz bir kamp yapmak için yola çıkmadan önce hazırlıklarınızı tam olarak yapmalısınız. Kamp için edineceğiniz çadırın mutlaka dikişleri, kumaşı ve tabanından su almadığına dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We love google.

Site hakları DMCA şirketi tarafından korunmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Bu Sitenin Ziyaretçilerin Güvenliği Comodo SSL ile Sağlanmaktadır.